Dr n. med. Artur Przeworjest Absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (rok 2000). Jest urologiem z renomowanym certyfikatem FEBU.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał jako autor rozprawy doktorskiej pt. „Ocena elastosonograficzna w diagnostyce gruczolakoraka prostaty”, którą obronił z wyróżnieniem na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przez wiele lat był Zastępcą Ordynatora Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Obecnie jest członkiem zespołu urologicznego Kliniki Zakażeń Układu Moczowego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Cuire. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu raka dróg moczowych, w szczególności techniką laparoskopową. Jest pomysłodawcaą i inicjatorem warsztatów laparoskopowych odbywających się cyklicznie w Centrum Onkologii WarsawInstitute.

Dr Artur Przewor jest autorem lub współautorem wielu publikacji i raportów kongresowych z zakresu urologii i ultrasonografii urologicznej. Jest członkiem towarzystw naukowych: Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

UMÓW WIZYTĘ