Absolwentka kierunku lekarskiego na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywała praktyki zawodowe w szpitalach w Bernie w Szwajcarii i w Yogyakarcie w Indonezji. Szkolenie specjalizacyjne realizowała w Klinice Endokrynologii Dziecięcej i Pediatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM, gdzie obecnie kontynuuje pracę na stanowisku starszego asystenta. Doświadczenie zdobywała ponadto, pracując w opiece ambulatoryjnej i SOR DSK UCK WUM.

Posiada certyfikat ukończenia kursu USG w Endokrynologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej oraz autorem publikacji naukowych w punktowanych czasopismach o tematyce pediatrycznej i endokrynologicznej.

Stale się szkoli, aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach.

Zajmuje się pacjentami z następującymi schorzeniami:

  • zaburzenia wzrastania (wzrost niski i nadmierny)
  • zaburzenia dojrzewania płciowego (przedwczesne i opóźnione dojrzewanie, hiperandrogenizm)
  • zaburzenia funkcji przysadki, tarczycy, nadnerczy,
  • zróżnicowany rozwój płci,
  • choroba otyłościowa i zaburzenia gospodarki węglowodanowej,
  • choroby ogólnopediatryczne.

UMÓW WIZYTĘ