Absolwentka kierunku lekarskiego na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywała praktyki zawodowe w szpitalach w Bernie w Szwajcarii i w Yogyakarcie w Indonezji. Szkolenie specjalizacyjne realizowała w Klinice Endokrynologii Dziecięcej i Pediatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM, gdzie obecnie kontynuuje pracę na stanowisku starszego asystenta. Doświadczenie zdobywała ponadto, pracując w opiece ambulatoryjnej i SOR DSK UCK WUM.
Posiada certyfikat ukończenia kursu USG w Endokrynologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej oraz autorem publikacji naukowych w punktowanych czasopismach o tematyce pediatrycznej i endokrynologicznej.
Stale się szkoli, aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach.
Zajmuje się pacjentami z następującymi schorzeniami:
- zaburzenia wzrastania (wzrost niski i nadmierny)
- zaburzenia dojrzewania płciowego (przedwczesne i opóźnione dojrzewanie, hiperandrogenizm)
- zaburzenia funkcji przysadki, tarczycy, nadnerczy,
- zróżnicowany rozwój płci,
- choroba otyłościowa i zaburzenia gospodarki węglowodanowej,
- choroby ogólnopediatryczne.

