Testy na COVID-19 już dostępne

Szybkie testy płytkowe na obecność przeciwciał IgM oraz IgGkoronawirusa / COVID-19. Łatwy w użyciu, prosty i szybki test serologiczny do badania przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego pandemię COVID-19. W ciągu 10 minut uzyskasz odpowiedź, czy miałeś kontakt z wirusem. Nie wymaga użycia analizatora. 

UMÓW BADANIE

Kiedy i po co?

Testy na obecność przeciwciał IgM oraz IgGkoronawirusa SARS-CoV-2 stosuje się, aby zdiagnozować zakażenie COVID-19 lub wykluczyć przypadki gorączki wywołane przez inne wirusy.

Jak działa?

Po zainfekowaniu nowym koronawirusem, organizm człowieka produkuje odpowiednie przeciwciała, aby poradzić sobie z inwazją patogenów. Najpierw pojawiają się przeciwciała IgM, a kiedy zmniejsza się ich produkcja, w ludzkim ciele rośnie obecność przeciwciał IgG.

Jak się wykonuje?

Testy na obecność przeciwciał IgM oraz IgGkoronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego COVID-19 przeznaczone są do wykonywania przez personel medyczny. Po pobraniu próbki od pacjenta (osocza, surowicy lub krwi, np. poprzez nakłucie palca) i naniesieniu jej na płytkę, wynik badania widoczny jest w ciągu 10 minut.

Jak się umówić?

Testy płytkowe na obecność przeciwciał IgM oraz IgGkoronawirusa / COVID-19 wykonujemy w Centrum Medycznym AMEDS codziennie. Aby umówić się na test zadzwoń: 222 902 880.