SKONTAKTUJ SIĘ

SPECJALIŚCI

mgr Piotr Ożóg

Mgr Piotr Ożóg jest specjalistą w zakresie terapii manualnej. Od 2014 roku należy do zespołu fizjoterapeutów Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej Villa Park Med & Spa w Ciechocinku.

Ukończył Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Jest certyfikowanym Terapeutą Strukturalnie Pracujący z Ciałem (Structural Bodyworker) w modelu Integracji Strukturalnej KMI, a także Certyfikowanym Terapeutą Manualnym (MT) wg. Kaltenborn-Evjenth Concept.

Obecnie podnosi swoje kwalifikacje, jest w trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Prowadzi badania, dotyczące wpływu terapii manualnej na organizm człowieka, jest też wykładowcą.

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w oddziałach szpitalnych i placówkach rehabilitacyjnych na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Mgr Piotr Ożóg specjalizuje się w:

  • terapii manualnej KMI
  • masażu terapeutycznym
GRAFIK SPECJALISTY
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
Artur Kujawski

Artur Kujawski jest specjalistą w zakresie fizjoterapii. Jest absolwentem szkoły Terapii Manualnej w Londynie (London School of Sport and Remedial Massage) i szkoły masażu w Brighton (Brighton and Hove City College UK). Od wielu lat zajmuje się masażem terapeutycznym. Swoje doświadczenie zdobywał nie tylko w pracy zawodowej, ale również jako wolontariusz w oddziałach szpitalnych. Od 2014 roku jest członkiem zespołu fizjoterapeutów Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej Villa Park Med & Spa w Ciechocinku. Posiada certyfikat KMI oraz tytuł Terapeuty Strukturalnie Pracującego z Ciałem (Structural Bodyworker). Artur Kujawski od lat systematycznie podnosi swoje kalifikacje, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach. Jest także byłym zawodnikiem i sędzią Karate Shotokan. Praca jest jego pasją.

Artur Kujawski specjalizuje się w:

  • terapii manualnej KMI
  • masażu terapeutycznym
GRAFIK SPECJALISTY
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB

CENNIK

Pobyt 1 osoby w pokoju 1 osobowym 7 dni (6 noclegów) 4 500 zł
Pobyt 2 osób w pokoju 2 osobowym 7 dni (6 noclegów) 8 000 zł

BAZA WIEDZY

NASZ PARTNER

GALERIA

KONTAKT

22 290 28 80
kontakt@ameds.pl

INFOLINIA CZYNNA
PON-PIĄ 8:00-20:00
SOB 9:00-14:00

Nasza infolinia obsługuje obie kliniki: w Grodzisku Mazowieckim i w Pruszkowie.
Rezerwując termin wizyty, prosimy o zaznaczenie, w której lokalizacji ma odbyć się konsultacja.

WYSZUKAJ