SKONTAKTUJ SIĘ

MEDIA O NAS

9 marca 2017
ameds-www-4

Internet
Nowy, lepszy ameds.pl

Szanowni Państwo!

Miło nam przedstawić stronę internetową AMEDS Centrum Medyczne w zupełnie nowej, ulepszonej odsłonie! Zachęcamy Państwa nie tylko do zapoznania się z naszą bogatą ofertą świadczeń medycznych i naszym zespołem lekarskim, ale również do lektury materiałów edukacyjnych dla Pacjentów w sekcji „Baza Wiedzy”, którą znajdą Państwo na podstronie każdej specjalizacji. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w niej wiele ciekawych i pomocnych informacji, dotyczących ważnych zagadnień medycznych, a także profilaktyki zdrowotnej.

Tworząc nową odsłonę www.ameds.pl zależało nam przede wszystkim na klarowności przekazu informacji, wysokiej funkcjonalności oraz łatwości użytkowania, zarówno dla użytkownika komputera jak i smartfonu. Informacje na temat lekarzy oraz oferowanych usług pogrupowaliśmy tematycznie by umożliwić Państwu odszukanie wszystkich istotnych informacji już po jednym kliknięciu.

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza nowa witryna i dzięki jej ulepszonej wersji jeszcze szybciej i sprawniej będziecie Państwo mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania oraz uzyskać informacje na temat usług medycznych i konsultacji lekarskich, które znajdują się w naszej ofercie.

Z wyrazami szacunku,

Zespół AMEDS Centrum Medyczne

PODZIEL SIĘ

KONTAKT

22 290 28 80

INFOLINIA CZYNNA
PON-PIĄ 7:00-20:00
SOB 9:00-14:00

kontakt@ameds.pl

WYSZUKAJ