SKONTAKTUJ SIĘ

AKTUALNOŚCI

24 sierpnia 2017
villa-park-mini

Super oferta na wakacje!
VILLA PARK MED & SPA

AMEDS Centrum Medyczne we współpracy z VILLA PARK MED & SPA w Ciechocinku ma przyjemność zaprezentować swoim Pacjentom niepowtarzalną ofertę wakacyjną! Znalazły się w niej unikalne pobyty zdrowotne stworzone specjalnie z myślą o Pacjentach, ich potrzebach i przede wszystkim zdrowiu. W trakcie wyjazdu, pod okiem lekarzy, fizjoterapeutów oraz specjalistów masażu, będą mogli Państwo zrelaksować się, odpocząć oraz wrócić do pełni sił i zdrowia.

Naturalne uzdrowisko w Ciechocinku to wyjątkowe miejsce na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi, które wyróżnia się bogactwem terenów zielonych w tym ujmująco pięknym Parkiem Zdrojowym. Na terenie miasteczka znajduje się cenione za swe walory zdrowotne pijalnia wód mineralnych oraz majestatyczne tężnie solankowe. Między zabiegami pielęgnacyjnymi w SPA i relaksem na łanach terenów zielonych warto również zarezerwować czas na poznanie bogatej historii zabytków, z których słynie Ciechocinek.

W trakcie pobytu wakacyjnego do Państwa dyspozycji będzie nowoczesny zlokalizowany tuż obok Parku Zdrojowego 4 gwiazdkowy hotel VILLA PARK MED & SPA, jego niepowtarzalne w skali Polski i Europy „Saltaris” SPA oraz serwująca pyszne i zdrowe dania Restauracja „Preludium” ze stacją live cooking, w której na Państwa oczach będą powstawać niezwykłe kulinarne przysmaki!

Wszystkie atrakcje dostępne są w specjalnym pakiecie oferowanym w promocyjnej cenie i dostępnym wyłącznie dla Pacjentów AMEDS Centrum Medyczne. Więcej informacji na temat pobytów znajdą Państwo na podstronie SPA MEDYCZNE dedykowanej ofercie.

W celu umówienia pobytu wakacyjnego w prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt@ameds.pl.

PODZIEL SIĘ

KONTAKT

22 290 28 80

INFOLINIA CZYNNA
PON-PIĄ 8:00-20:00
SOB 9:00-14:00

kontakt@ameds.pl

WYSZUKAJ