dr Joanna Jutkiewicz-Sypniewskaw Dzień dobry TVN -
SKONTAKTUJ SIĘ

AKTUALNOŚCI

6 sierpnia 2018
dr-jutkiewicz-sypniewska-ddtvn

dr Joanna Jutkiewicz-Sypniewska
w Dzień dobry TVN

Tagi:

6 lipca 2018 r. w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie odbyła się niezwykła operacja, którą współprowadziła dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska. Operacja zmieni życie 9-letniego chłopca, urodzonego z wadą genetyczną twarzy. Zabieg polegał na korekcie wady obejmującej środkową częścć twarzy dziecka. Zespół Medyczny do tej operacji przygotowywał się ponad 1,5 roku.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia rozmowy z panią doktor w Dzień dobry TVN. 

Dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska jest specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej chirurgii plastycznej. Ukończyła z wyróżnieniem studia medyczne w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, następnie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobywane w kraju i za granicą, m. in. w: Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Dziecięcego w Warszawie, z którym jest związana do tej pory, Klinice Chirurgii Dziecięcej, Medizinische Hochschule w Hanowerze, Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, Dziecięcej Klinice Chirurgii Ręki w Hamburgu, Oddziale Chirurgii Plastycznej, Ręki i Leczenia Oparzeń w  Tybindze.

Dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska regularnie bierze udział w konferencjach i szkoleniach w kraju i za granica, jest autorka i współautorką wielu publikacji naukowych. Mówi biegle w języku angielskim.

 

PODZIEL SIĘ
dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska.

" id="li" target="_blank">

KONTAKT

22 290 28 80
kontakt@ameds.pl

INFOLINIA CZYNNA
PON-PIĄ 8:00-20:00
SOB 9:00-14:00

Nasza infolinia obsługuje obie kliniki: w Grodzisku Mazowieckim i w Pruszkowie.
Rezerwując termin wizyty, prosimy o zaznaczenie, w której lokalizacji ma odbyć się konsultacja.

WYSZUKAJ